ДИТЯЧА ФОТОСЕССІЯ


ЯКІСНІ ФОТО
НА ДОВГУ ПАМ'ЯТЬ

ЗАМІСТЬ ТИСЯЧІ СЛІВ
КОЖНА ПОСЛУГА СУПРОВОДЖУЄТЬСЯ ЯКІСНИМ СЕРВІСОМ.
НАШЕ ЗАВДАННЯ ЗАЛИШИТИ ЩАСЛИВИМ КОЖНОГО КЛІЄНТА!

СВІЖІ
РОБОТИ

ЕКСКЛЮЗИВНІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ
ІНТЕР’ЄРИ

6 ЛОКАЦІЙ ДЛЯ КОНЦЕПТУАЛЬНИХ
ФОТОСЕТІВ

РІЗНОМАНІТНИЙ РЕКВІЗИТ

ПРОФЕСІЙНЕ ОСВІТЛЮВАЛЬНЕ
ОБЛАДНАННЯ!

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
ЕКСПРЕС
1 година фотосесії;
1 година оренди фотостудії;
5 фото в авторській обробці;
Вся серія знімків (від 50-80) проходять корекцію;
Готовий матеріал відправляється в електронному вигляді;
Даний пакет підходить для 1-єї людини;
Готовність 2 тижні
2500 грн
ЛАЙТ
1 година фотосесії;
1 година оренди фотостудії;
8 фото в авторській обробці;
Вся серія знімків (від 100-150) проходять корекцію;
Готовий матеріал відправляється в електронному вигляді;
Даний пакет підходить для сім'ї
не більш ніж з 4 осіб;
Готовність 2-3 тижні
3500 грн

Дитячий фотограф Київ: що потрібно знати про зйомку і як до неї підготуватися

Якщо ви хочете, щоб ваш сімейний альбом був наповнений якісними і яскравими знімками вашої дитини, рекомендуємо звернутися до такої людини, як дитячий фотограф Київ. Звичайно, ви можете взяти дорогу дзеркальну камеру і попросити дитину посміхнутися в об’єктив, але навряд чи кінцевий результат вас влаштує. Адже фотосесія з дитиною – гра! Це підтвердить будь-який дитячий фотограф Київ це чи будь-яке інше місто. Професіонал знає, як знайти підхід до малюка, захопити його і створити невимушену і приємну обстановку.

Дитяча фотосесія Київ: де найкраще проводити?

Дитяча фотосесія Київ або інше місто може бути проведена фактично в будь-якому місці. Фотографи працюють навіть вдома у клієнтів, але слід розуміти, що далеко не завжди домашній інтер’єр дозволяє створити необхідну для фотознімків атмосферу.

Тому оптимальний варіант – орендувати фотостудію. Хороші умови для зйомки створені в студії «Щастя». Тут унікальні локації, ексклюзивне оформлення.

Зали підходять під зйомки в різних стилях. Дивлячись на знімки, зроблених в локаціях «Щастя», навіть через багато років ви будете відчувати неймовірну, навіть казкову атмосферу, яка так притаманна дитячим фотознімками.

Як підготуватися до дитячої фотосесії

Підготовка – один з найбільш важливих етапів зйомки. Саме від нього залежить кінцевий результат. Ми, орієнтуючись на свій досвід, підготували для вас кілька порад, як же правильно підготуватися до такої зйомки.

Спокій і тільки спокій

Головне – не хвилюйтеся! Повинна панувати атмосфера спокою, миру. Діти чутливі до будь-яких негативних проявів. Навіть якщо ви спробуєте приховати своє хвилювання, переживання, дитина все одно їх відчує, буде вести себе відповідним чином. Тоді про гарну зйомку і якісний результат доведеться забути.

З самого ранку створіть вдома атмосферу свята, а вирушаючи в студію до фотографа, візьміть з собою солодощі і нову іграшку для дитини.

Які наряди використовувати

Все залежить від стилю зйомки, її тематики. Наприклад, в фотостудії «Щастя» часто створюються тематичні локації. Так, якщо ви відправляєтеся на Новорічну і Різдвяну зйомку, одяг краще вибирати в світлих тонах з яскравими акцентами. Добре виглядатимуть білі в’язані аксесуари – шарфи, рукавички і т.д.

Якщо з дитиною будете зніматися і ви, то подбайте про те, щоб одяг у всіх учасників фотосесії був в одному тоні.

Зйомка новонародженого: важливі аспекти, про які ви зобов’язані знати

 

Як правильно підготуватися до зйомки

Якщо дотримуватись цих умов, зйомка обов’язково буде успішною:

  1. Немовля повинно бути здоровим;
  2. В ідеалі – тільки-тільки нагодоване;
  3. Найкраще, якщо після годування воно засне.

Всі необхідні аксесуари та елементи, необхідні для організації знімального процесу, фотограф зазвичай надає. Але ви можете взяти свої речі, якщо бажаєте, щоб вони були на знімках – це можуть бути якісь особливі іграшки, покривала і т.д..

Чи слід брати участь у фотосесії батькам?

Обов’язково!

Навіть сам малюк мило виглядає на фотознімках. Але немає нічого більш зворушливого і ніжного, ніж фотографії щасливих батьків зі своєю крихіткою на руках.

Тут важливий ще один момент – мамі перед фотосесією слід гарненько виспатися. А привести себе в порядок вона зможе в просторій гримерці студії «Щастя».

 

Читати далі Згорнути