Дитяча фотосесія: як підготувати дитину?

З появою дитини всі батьки мріють набути навичок фотографа, щоб щодня … щогодини фотографувати свого малюка! Адже час так швидко плине, діти ростуть і змінюються неймовірно стрімко. І зберегти у пам’яті улюблену посмішку – природне бажання будь-якої мами. Тому відмінною ідеєю стане дитяча фотосессія. Обираючи студійну зйомку для дитячої фотосесії, Ви неодмінно можете розраховувати на чудовий результат. У студії завжди ідеальний світ і умови для того, щоб зловити найкращі кадри навіть із самим рухливим малюком.

Готуючись до дитячої фотосесії, ми пропонуємо звернути увагу на деякі важливі моменти.
– Залежно від того, чи спить Ваша дитина вдень, потрібно підібрати час зйомки так, щоб дитина прокинулася не дуже давно і не встигла втомитися. Сонний і втомлений малюк навряд чи захоче посміхатися навіть найвеселішому фотографу)
– Якщо вбрання для фотосесії Ви придбали нещодавно, переконайтеся, що малюкові у ньому комфортно і нічого не тисне й не тре. Інакше мінливий дитячий настрій може легко погіршитись від такої незручності.
– Всі фотографи нашої Фотостудії “Счастье” – досвідчені фахівці, які з легкістю об’єднують в собі навички дитячого фотографа, аніматора, няні та «маминої помічниці». Тому Ви можете не хвилюватися, що не будете знати, що робити на зйомці з малюком)
– Звичайно, дитина не повинна бути голодна. У студії Ви завжди зможете спокійно влаштувати дитині перекус, щоб ситий і задоволений малюк чудово себе почував протягом зйомки.
– Якщо Ваша дитина вже трохи старша, обов’язково заздалегідь розкажіть їй, куди та навіщо ви йдете. Розкажіть, що фото, які вийдуть в результаті, ви разом будете дивитися і потім повісите на стіну у гарній рамочці або зробите з фотографій дуже красиву книгу!

Якщо все ж малюк перед початком зйомки перенервував, завередував через нову обстановку та людей … намагайтеся не примушувати його позувати або йти на контакт із фотографом. Дитині просто знадобиться час, щоб адаптуватися. І якщо з годинної зйомки половина піде на те, щоб малюк озирнувся, награвся і подружився з фотографом – дайте йому цей час)
Повірте, досвідчений фотограф навіть за півгодини зробить прекрасну зйомку з безліччю вдалих і живих кадрів!

← НАЗАД ДО ПЕРЕЛІКУ