Сімейна фотосесія: як все відбувається?

Студія – оптимальне місце для сімейної фотосесії. Якщо, звичайно, домашній інтер’єр не підходить. У студії створені всі умови для отримання гарних, «теплих» і романтичних знімків. Затишна обстановка, багато професійного реквізиту та спеціалізованого обладнання дає можливість зробити різноманітні знімки, які будуть прикрашати сімейний фотоальбом протягом багатьох років.

Підготовчий етап

Багато сімей, вперше вирушаючи в студію до фотографа, трохи хвилюються. Адже вони не знають, як саме проходить процес фотосесії. У цій статті ми наведемо короткий опис зйомки, а також дамо поради, що дозволять зробити знімальний процес більш приємним. Ознайомившись з нашим матеріалом, ви позбудетеся від хвилювання.

Продумайте сценарій

Звичайно, ви можете сподіватися на креативність фотографа. І він вас не підведе. Але бажано самостійно продумати сценарій, який буде вас надихати:

  • сімейні посиденьки;
  • пікнік;
  • заняття якоюсь творчістю і т.д.

Обирайте те, що найбільше підходить вашій родині, що пов’язує вас всіх. Тоді знімки будуть неймовірно теплими і реалістичними.

Який одяг вибрати?

До підготовленого сценарію підберіть одяг. Намагайтеся вибирати однотонні речі. Це такий простий та універсальний одяг, як:

  • світлі брюки, джинси, спідниці;
  • сорочки, футболки;
  • светри.

Бажано взяти кілька комплектів – якщо тривалість зйомки дозволяє переодягнутися.
В ідеалі – одяг всіх учасників сімейної фотосесії повинен мати щось спільне. Наприклад, відтінок, якісь окремі аксесуари. Хоча, якщо вашій дитині немає ще двох років, то його краще одягнути в яскраві кольори, щоб він виділявся на тлі батьків. Але намагайтеся уникати занадто великої кількості яскравих тонів.


 

Окремі поради для мам і бабусь

Мамам та бабусям перед фотозйомкою обов’язково потрібно відвідати:

  • перукаря;
  • візажиста;
  • майстра манікюру.

Як проходить фотосесія в студії «Счастье»: всі особливості зйомки

На вході в студію вас зустріне адміністратор, який проводить в гардеробну, покаже, де саме і як проходить зйомка. Найчастіше фотограф в цей час вже знаходиться у студії та готує обладнання для знімального процесу.
Як тільки ви увійдете у знімальну локацію, фотограф відразу ж розповість, що і як потрібно робити. Не варто хвилюватися, якщо для вас це перша фотозйомка. Професійний майстер завжди підкаже, як поводитися, які пози прийняти.
Головне – прийти у студію в гарному настрої, розслабитися та отримувати задоволення від процесу.
Окремо хотілося б звернутися до сімей з маленькими дітьми. Підготуйте малюка до зйомки заздалегідь – розповідайте, куди ви підете, що будете робити і як себе потрібно поводити. Ні в якому разі не сваріться з малюком, не лайте його. Навіть якщо він буде вередувати у студії – ваші крики і покарання ніяк не допоможуть вирішити проблему, а, навпаки, тільки погіршать її. Навряд чи після цього малюк розслабиться, почне сміятися та веселитися.
Спробуйте його заспокоїти лагідними словами, просто почніть грати з ним – про всяк випадок візьміть із собою його улюблені іграшки. До речі, в цей момент фотограф буде знімати вас і в підсумку вийдуть природні фотознімки.

Як проходить сімейна фотосесія: на завершення

Головне – під час зйомки не потрібно занадто акцентувати свою увагу на фотографа. Забудьте про нього – ведіть себе природно, просто спілкуйтеся, грайте з дитиною.
Не потрібно соромитися і відчувати себе скуто – обіймайтеся, цілуйтеся, посміхайтеся. Тобто, ведіть себе так, ніби поруч немає чужих людей. Повірте, така поведінка дозволить отримати ідеальні знімки!

← НАЗАД ДО ПЕРЕЛІКУ