Як правильно підготуватися до фотосесії вагітності

Омріяна пора сподівання і трепетної турботи настала і Ви в очікуванні малюка! Вітаємо, вже зовсім скоро Ви зустрінетеся з найголовнішим своїм скарбом – прекрасним маленьким дивом!
9 місяців пролетять так швидко, що Ви навіть почнете скучити за цим чарівним станом – вагітністю. Тому спогади про такий неймовірний період залишаться з Вами на все життя. А щоб ці спогади були по-справжньому яскравими та казковими, з Вами залишаться також фото вагітності, які Ви зробите за цей час.


Фотографи часто рекомендують проводити фотосесію вагітності у кінці другого триместру – на початку третього. Коли фігура вже остаточно придбала прекрасні плавні вигини, шкіра і волосся сяє, і майбутня мама наповнена тим неймовірним світлом, властивим тільки вагітним.

Як же підготуватися до такої відповідальної зйомки?
Звичайно, Ви вже визначилися з фотографом, якому довірите знімати свій проект «9 місяців», і разом Ви вибрали локації або інтер’єри для майбутньої зйомки.

Якщо Ви зупинилися на інтер’єрній зйомці, яка буде проходити в нашій фотостудії «Счастье», то на сайті Ви завжди зможете ознайомитися з актуальними локаціями на найближчий сезон. Або навіть заїхати в будь-який зручний для Вас час і подивитися на наші студійні інтер’єри наживо.

Якщо Ваша студійна зйомка буде проходити в денний час, фотограф неодмінно буде використовувати дуже м’яке і живе природне світло. Для фотосесії вагітності немає нічого кращого! Адже денне світло підкреслить всю ніжність і делікатність моменту.

Якщо ж за задумом фотосесії, Ваш фотограф буде використовувати студійне обладнання – то у нас, в фотостудії “Счастье”, є абсолютно все необхідне для того, щоб Ваша вагітність на фото виглядала по-голлівудськи шикарно і стильно!

У виборі нарядів і образів фотограф теж завжди порадить Вам найкращий варіант. При підготовці до зйомки вагітності, ми рекомендуємо робити вибір на користь не строкатих, нескладних і комфортних нарядів. До того ж, наші клієнти для зйомки «9 місяців» можуть абсолютно не переживати через вибір вбрання. Адже в фотостудія “Счастье” пропонує великий вибір дизайнерських нарядів для вагітних! У ніжних і спокійних тонах, стильного крою. Вбрання, яке підкреслює особливе положення майбутньої мами-красуні).

Візажисти та майстри з зачісок теж позбавлять Вас від необхідності робити студійний мейк і укладку в салоні або вдома. Прямо у студії є комфортна гримерка, де наші майстри підготують Вас до майбутньої зйомки.

Але гарний настрій, розслабленість і відчуття комфорту – ось запорука успішної фотосесії вагітності!

Ми любимо, цінуємо і завжди дуже трепетно ставимося до клієнтів, які довіряють нам таку важливу і цінну місію – зберегти на все життя той дивовижний стан, коли в животі…зовсім НЕ метелики)

← НАЗАД ДО ПЕРЕЛІКУ